Aktualizacja statusów

Witam wszystkich!

 

Dzisiaj publikujemy drugą część informacji o naszych aktualnych projektach. Zdajemy sobie sprawę, że spora część z nich jest już znacznie opóźniona, jednak nie jest to nasza zła wola i dokładamy wszelkich starań, aby doprowadzić wszystkie sprawy do końca najszybciej jak to tylko możliwe.

 

Poniżej prezentujemy aktualizację statusów do gier, o których nie pisaliśmy wczoraj przy okazji ogłoszenia naszego nowego działu Aktualne Projekty.

Dodatki do Najeźdźców z Północy

Oba dodatki, zarówno Hala Bohaterów jak i Pola Chwały są już od dawna gotowe i czekamy na dotarcie transportu kolejowego. Zdajemy sobie sprawę, że obecna sytuacja trwa już od jakiegoś czasu, niestety jest to stan faktyczny na dzień dzisiejszy i nie jesteśmy w stanie udzielić żadnych precyzyjniejszych informacji. Nie mniej jesteśmy pewni, że z transportem wszystko w porządku i gry trafią niebawem do naszego magazynu.

 

Kiedy to się stanie natychmiast będziemy was o tym informować. Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałą sytuację i dziękujemy wszystkim za wsparcie i cierpliwość.

Queendomino

Tutaj pozwolimy sobie na krótką informację. Prace nad plikami już jakiś czas temu dobiegły końca, a dzisiaj otrzymaliśmy informację, że gra trafiła do produkcji.

Odlotowy wyścig

Jeżeli chodzi o drugą partię Odlotowego wyścigu, to tutaj sprawa posunęła się nareszcie naprzód i zarówno gry jak i kostki są już na ostatnim etapie, przed dotarciem do naszego magazynu. Jedyne co pozostało, to muszą przejść procedury celne w Polsce.

 

Dołożymy wszelkich starań, aby maksymalnie skrócić pozostały czas oczekiwania i dostarczyć towar w najbliższym możliwym terminie.

Projek Gaja

Chcielibyśmy poinformować, że pierwszy nakład Projektu Gaja został wyczerpany i gra nie będzie dostępna przez jakiś czas.

 

Jednocześnie informujemy, że drugi nakład został już wyprodukowany i jest w drodze.