Nad czym pracujemy – nowy dział

Witam wszystkich!

 

Trochę nam to zajęło, ale zgodnie zapowiedzią uruchamiamy dział na stronie z aktualnymi informacjami na temat wszystkich projektów nad którymi aktualnie pracujemy. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby był maksymalnie przejrzysty i zawierał najważniejsze informacje w przystępnej dla wszystkich formie.

 

Zdecydowaliśmy się na przedstawienie statusów w % ponieważ daje nam to możliwość w miarę precyzyjnego określenia, na jakim faktycznie etapie z naszego punktu widzenia jest dany projekt.

 

Podstrona ze statusami będzie aktualizowana na bieżąco w miarę postępujących prac, postaramy się również pisać większe podsumowanie dla projektów, których status wyraźnie się zmienił i przeskoczył np. z Przygotowania plików do fazy Produkcji przynajmniej raz na tydzień lub dwa.

 

Jako, że dzisiaj wystartował nasz nowy dział i wszelkie informacje w nim zawarte są aktualne i zgodne ze stanem faktycznym pozwolę sobie tylko na kilka klaryfikacji, dla niektórych z projektów.

Hero Realms

W końcu udało nam się dostać konkretne informacje od drukarni, unikającej od jakiegoś czasu kontaktu – z powodu awarii maszyny będziemy mogli odebrać Hero Realms między 22 a 23 marca. Problem dotyczy wyłącznie pudełek (pozostałe komponenty są już gotowe) i wierzymy, że w międzyczasie nic złego już się nie wydarzy.

 

Tym samym możemy zapowiedzieć na koniec marca premierę (nareszcie ; ))
Przykro nam, że tak wyszło i przepraszamy za wszelkie utrudnienia spowodowane tym opóźnieniem – oczekiwanie dobiega już końca.

Dodatki do Star Realms

Bardzo gorący temat, zdajemy sobie sprawę, że wszyscy na nie czekają i dokładamy wszelkich starań, aby ten czas był jak najkrótszy. Pliki są już właściwie dopięte na ostatni guzik i niebawem trafią do drukarni.

 

Warto jednak na nie czekać, bo dodatków będzie aż 7 i wszystkie wprowadzają naprawdę dużo ciekawych mechanik, które urozmaicą i tak już świetna rozgrywkę w Star Realms 🙂

Valeria

Tutaj zgodnie z ostatnią aktualizacją na wspieram.to informujemy, wszystko idzie zgodnie z planem. Produkcja wszystkich Valerii postępuje sprawnie i na ten moment wszystko wskazuje na to, że gry zostaną rozesłane pod koniec marca.

 

Informacja dotyczy naturalnie wszystkich trzech gier z serii Valeria, czyli:

Valeria Karciane Królestwa

Valeria Wioski

Valeria Wyprawy

Mage Wars

Chwilę nas tu nie było z niczym nowym, ale w końcu mamy dobre wiadomości: Akademia, po poprawieniu problemów z kartami, jedzie w końcu do Polski. Za +- dwa tygodnie będziemy mieć więcej informacji, i podamy estymowana datę wysyłek, poprosimy was tez wtedy o dane.

 

Od czasu zakończenia poprawek w Akademii trwa też normalnie produkcja Areny.

 

Zdajemy sobie sprawę z rosnącego opóźnienia, ale zbliżamy się do rozwiązania sprawy.

 

Przypominamy też wszystkim tym, którzy wciąż nie zrealizowali kodów zniżkowych przyznanych w ramach przeprosin za opóźnienie, że jest taka opcja!