O nas

Wydawnictwo

To główna i najważniejsza część naszej pracy. Na chwilę obecną z powodzeniem udało nam się wydać w języku polskim parędziesiąt tytułów, a wiele z nich to prawdziwe hity sprzedażowe.

Projektowanie

Aktualnie pracujemy nad wieloma własnymi grami. Kilka z nich jest już na bardzo zaawansowanym etapie i niebawem was zaskoczą.

Dystrybucja

Oprócz wydawania i projektowania gier, zajmujemy się również dystrybucją i sprzedażą hurtową naszych tytułów.

Gry planszowe to nasza pasja

Games Factory to firma, która zrodziła się z marzenia by na polski rynek powróciła kultowa gra „Dominion”.

Jesteśmy młodym, ale prężnie działającym wydawnictwem, które może pochwalić się sporym dorobkiem wydawniczym. Wybierając tytuły, które chcemy wydać kierujemy się zasadą „wydajemy gry, w które sami chcemy grać”. Zależy nam na tym, by móc z czystym sumieniem polecić każdy nasz produkt. Nie wahamy się wydawać również tych mniej znanych, które uznamy za warte pokazania polskim graczom.

 

Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób, które przygodę z nowoczesnymi planszówkami zaczęły już dość dawno, jak i do początkujących. Nie skupiamy się też na jednym gatunku. Stawiamy na różnorodność, by każdy mógł w naszej ofercie znaleźć coś dla siebie.

 

Mimo tego, że narzucamy sobie duże tempo wydawnicze, zawsze naszym priorytetem jest to, by gry, które wydajemy, były produktami wysokiej jakości również pod względem wykonania. Dlatego w wydanie każdego naszego tytułu wkładamy maksimum pracy i poświęcamy mu tyle czasu, ile potrzeba.

Poznaj nasze gry

Czym się zajmujemy

Chcielibyśmy powiedzieć, że zajmujemy się tylko graniem w gry, ale niestety rzeczywistość nie jest aż tak kolorowa. Nasza praca rozciąga się pomiędzy pomysłem na samą grę do jej materialnego odpowiednika. W związku z tym nasza praca to:

Projektowanie gier

Produkcja gier

Wydawanie gier

Organizacja eventów

Sprzedawanie gier

Promowanie gier

Granie w gry (tak, to też)

Ponoć gry się same nie sprzedają. Za sprzedażą stoi Kuba.

Każda firma musi mieć kogoś odpowiedzialnego za finanse. My mamy Bartka. Świetnie radzi sobie z cyferkami.

Piotrek szuka nowych tytułów. Wyłapuje i przejmuje te najfajniejsze. W wolnych chwilach nadzoruje redakcję.

Wojtek jest kosmicznym dowódcą, odpowiada za „Star Realms”. Jest też wielkim magiem i ogarnia „Hero Realms”. A do tego wygrywa we wszystkie możliwe gry.

Jacek odpowiada za kampanie naszych gier na wspieram.to i kontakt z ludźmi. Jest jeden, a ludzi jest mnóstwo, ale daje sobie radę.

Kiedy trzeba zorganizować jakąś planszówkową (choć nie tylko) imprezę, to nie ma osoby lepszej do tego zadania od Grzesia.