Star Realms – Colony Wars – zapowiedź

Dodatki do Star Realms zostały oddane do druku, w związku z czym mamy przyjemność poinformować, że zaczynamy pracę nad kolejnym produktem z serii Star Realms.

 

Colony Wars jest pierwszym samodzielnym dodatkiem i jednocześnie alternatywnym zestawem startowym, dzięki któremu możecie zacząć swoją przygodę ze Star Realms. Poza kartami podstawowymi: Żmijami, Odkrywcami i Zwiadowcami, zawiera aż 80 całkowicie nowych kart.

 

Colony Wars opiera się na dokładnie tych samych zasadach co podstawowa wersja gry, wprowadzając jednocześnie nowe umiejętności i całkowicie inny balans gry. Dzięki kartom, które po spełnieniu odpowiednich warunków, trafiają po zakupie bezpośrednio do ręki gracza, rozgrywka w Colony Wars staje się bardziej dynamiczna. Nowe, tańsze Bazy oferują nam zupełnie nowe możliwości i pozwalają na zastosowanie niespotykanych dotychczas w Star Realms strategii.

 

Ponadto połączenie Colony Wars z wersją podstawową Star Realms pozwala na rozszerzenie gry o kolejnych dwóch graczy, a wzbogacona o 80 nowych kart Talia Handlu otwiera przed nami spektrum nowych możliwości przy budowaniu talii.

 

Data wydania gry jest zaplanowana na trzeci kwartał bieżącego roku.