Witamy na nowej stronie!

Cześć!

Mamy przyjemność zaprezentować nową stroną naszego wydawnictwa. Zdajemy sobie sprawę, jak ważnym medium w dzisiejszych czasach jest strona internetowa, nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla was, naszych klientów i fanów. Dlatego też postanowiliśmy udostępnić stronę już teraz, chociaż zdajemy sobie sprawę, że nie jest jeszcze w pełni gotowa, może zawierać błędy, a sporo funkcjonalności i informacji nie jest jeszcze dostępne. Dziękujemy wam jednak za cierpliwość i obiecujemy, że teraz już będzie tylko lepiej. Mamy bardzo poważne plany wobec naszej nowej strony, mnóstwo funkcjonalności i treści czeka na dodanie, jednak jest to proces czasochłonny i może zająć nam jeszcze pewien czas. Chcielibyśmy jednak podzielić się częścią planów, które będziemy realizować w najbliższej przyszłości.

Po pierwsze, postanowiliśmy wprowadzić tzw. pasek postępu i statusy, które będą informować was, na jakim etapie realizacji jest w danym momencie projekt. Doskonałym przykładem jest widoczny na dole głównej strony panel z informacjami na temat 2 edycji Dominiona, którego pasek stanu pokazuje 90% oraz informuje, że gra jest właśnie w fazie produkcji, czyli pliki trafiły już do drukarni i czekamy na termin odbioru. Tego typu statusów będzie kilka, a każdy z nich będzie szczegółowo opisany na naszej stronie. Na ten moment pracujemy jeszcze nad tym systemem i postaramy się wdrożyć go możliwie jak najszybciej. Mamy nadzieję, że taka forma informacji będzie dla was czytelna i przejrzysta. Oczywiście nie będziemy ograniczać się wyłącznie, do procentów i statusu. Postaramy się informować was również w formie newsa na naszej stronie o zmianie statusu danej gry, co się z nią dzieje i ile może to mniej więcej potrwać.

Oprócz tego na stronie pojawią się niebawem nowe działy poświęcone np. naszym kampaniom, współpracy autorami gier, czy też projektami nad którymi właśnie pracujemy. Udostępniony zostanie również newsletter, nad którym właśnie pracujemy i naprawdę spora ilość innych ciekawych materiałów.

Na koniec, już osobiście chciałbym się ze wszystkimi przywitać. Nazywam się Przemysław Kasztelaniec i z początkiem marca, czyli jakby nie patrzeć dzisiaj, dołączyłem do zespołu Games Factory. Wielu z was może kojarzyć mnie jeszcze z czasu, kiedy pracowałem w wydawnictwie Bard Centrum Gier. Przez ostatnie 2 lata prowadziłem własną działalność i zajmowałem się przede wszystkim składem gier planszowych do druku. Przyszedł jednak taki czas, kiedy pracy dla Games Factory było tak dużo, że podjęliśmy wspólnie decyzję o dołączeniu mnie na stałe do zespołu . Moją pierwszą inicjatywą jest nowa strona, którą właśnie przeglądacie. Dołożę wszelkich starań, aby była aktualna i pełna interesujących was informacji. W Games Factory odpowiedzialny będę za skład, projektowanie oraz administrację strony. Witam wszystkich i liczę na owocną współpracę!

Wszelkie problemy ze stroną proszę zgłaszać za pośrednictwem formularza kontaktowego lub bezpośrednio na mojego maila – pkasztelaniec@gamesfactory.pl

 

Pozdrawiam!
Przemysław Kasztelaniec